Finał Misji Śniadaniowych
kliknij aby zobaczyć galerię zdjęć 8 listopada w naszej szkole odbył się finał Misji Śniadaniowych. Przyłączyliśmy się do ogólnopolskiego Dnia „Śniadanie Daje Moc”. W Europie obchodzony jest wtedy Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania.

Uczniowie klasy III SP wspólnie z Rodzicami zorganizowali wielkie gotowanie w klasie. Każde dziecko z przyniesionych produktów przygotowywało pasty, kanapki, sałatki warzywne i owocowe, koreczki oraz soki. Przy tej okazji wszyscy dowiedzieli się, jakie produkty są najzdrowsze w diecie dziecka, jak ważne jest dostarczanie ich codziennie.

OGÓLNOPOLSKI PROJEKT „ŚNIADANIE DAJE MOC” W 3A
kliknij aby zobaczyć galerię zdjęć W październiku klasa 3a przystąpiła do ogólnopolskiego programu „Śniadanie daje moc”. Projekt realizowany jest przez Agencję Garden of  Words działającą  na zlecenie koalicji firm ”Partnerstwo dla Zdrowia”. Jego celem jest promowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród uczniów szkół podstawowych.

sniadanie daje mocW październiku klasa IIIa przystąpiła do ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Śniadanie daje moc”. Program ma na celu przez edukację i promocję zwiększyć świadomość na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka oraz przyczynić się do obniżania poziomu niedożywienia dzieci w Polsce. W klasie IIIa planowanych jest szereg akcji edukacyjnych połączonych również z zabawą, by wyzwolić jak najwięcej pozytywnych emocji. Dzieci chcą również zaangażować inne klasy, aby poszerzyć wiedzę uczniów naszej szkoły i uczyć ich dobrych nawyków żywieniowych. Czekamy z niecierpliwością, a szczegółów na temat programu szukajcie na stronie internetowej: https://sniadaniedajemoc.pl