Konkurs
kliknij aby zobaczyć galerię zdjęć 13 czerwca 2018 r. zakończył się IV etap projektu Szkoła Przyjazna Uczniom z Dysleksją organizowanego przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjnych i Szkoleń.

VI Powiatowy Turniej Wiedzy o Samorządzie
kliknij aby zobaczyć galerię zdjęć Kolejny raz kolejny w dniu 29 maja w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku odbył się Powiatowy Turniej Wiedzy o Samorządzie. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Julia Sędek, Mateusz Kabala i Karol Gawroński z klasy IIIa.

logo sace the beesZachęcamy do udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez LO im. K. I. Gałczyńskiego w Otwocku, którego celem jest wykonanie plakatu lub logo promującego obchody Światowego Dnia Pszczoły. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół średnich oraz gimnazjów. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o kontakt z Panią Iwoną Leszczyńską. Prace w technice dowolnej składamy do 9 maja, jest więc mało czasu, ale warto się sprawdzić. Wszyscy uczestnicy otrzymają upominki, a laureaci konkursu zostaną nagrodzeni podczas uroczystych obchodów w Auli LO nr I im. K. I. Gałczyńskiego w dniu 18 maja 2018 r. (wśród nagród sprzęt elektroniczny, książki, przybory artystyczne).

Konkurs Plastyczny z okazji Pierwszego Światowego Dnia Pszczoły ONZ

konkursu dla gimnazjalistów "Tajemnice Jasnej Góry"
kliknij aby zobaczyć galerię zdjęć W środę 28 lutego 2018 r. w Wołominie, w Zespole Szkół nr 3, Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II odbył się II etap konkursu dla gimnazjalistów "Tajemnice Jasnej Góry" związany z peregrynacją kopii Cudownego Obrazu w naszej diecezji. Etap szkolny wygrały: Alicja Majewska z kl. III a i Gabriela Klimkiewicz z kl. III b . Uczennice reprezentowały naszą szkołę w gronie ok. 70 uczestników konkursu z diecezji warszawsko-praskiej. Nagrody i upominki wręczał bp. Marek Solarczyk, w obecności Dyrektora i współpracowników Wydziału Katechetycznego, miejscowego ks. Proboszcza, Dyrekcji Zespołu Szkół, Zastępcy burmistrza miasta Wołomina.

Na organizowany przez naszą szkołę konkurs wpłynęło łącznie 61 prac z następujących szkół:

Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 4, Szkoły Podstawowej nr 6,

Szkoły Podstawowej nr 7, Szkoły Podstawowej nr 8, Szkoły Podstawowej nr 12 oraz

Klubu OSM Batory.

W dniu 23.02 2018 r komisja konkursowa w składzie”

  1. Jacek Grymuza- Otwockie Centrum Kultury Klub „Smok”
  2. Iwona Kowalska – Otwockie Centrum Kultury Klub „Mlądz”
  3. Anna Chruściel – Szkoła Podstawowa nr 7 w Otwocku
  4. Izabela Tomaszewska-Szkoła Podstawowa nr 216 w Warszawie

wyłoniła laureatów w/w  konkursu.