Zakończenie roku szkolnego 2016 / 2017
kliknij aby zobaczyć galerię zdjęć W piątek 23 czerwca na sali gimnastycznej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Dla zebranych uczniów, nauczycieli, gości i rodziców program pożegnania ze szkołą odegrały klasy III pod hasłem „To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku.” Były wesołe scenki z życia klasy, piosenki, wspomnienia, prezenty i pamiątki. Pani Dyrektor pogratulowała trzecioklasistom oraz wyróżniła najlepszych. Z bardzo miłą wiadomością wystąpiła Pani Wiceprezydent Otwocka, oznajmiając, że nasza uczennica Zosia Adamowicz 21 czerwca otrzymała nagrodę Prezydenta za za wybitne wyniki w nauce, pracy społecznej, zaangażowanie na rzecz środowiska, rozwijanie zainteresowań oraz wygrane w konkursach tematycznych. Gratulujemy i dziękujemy.

Po trzecioklasistach swoje nagrody odebrali uczniowie klas II i I.

Tegoroczne zakończenie odbywało się pod znakiem pożegnań. Odchodzą z naszej szkoły Panie Hanna Węgrzyn, Wanda Lech, Monika Rzążewska, Anna Zatorska, Anna Gołębiewska. Życzymy, aby Wasze plany i marzenia spełniły się. Dziękujemy za to, że byłyście z nami tyle lat, za pomoc, wiedzę, życzliwość i serce.