Relacja z warsztatów przyrodniczych w Józefowie
kliknij aby zobaczyć galerię zdjęć

W piątek 2.06.2017 dwudziestu uczniów naszej szkoły wzięło udział w corocznych Warsztatach Przyrodniczych "Spotkania nad Świdrem". Trzygodzinne zajęcia terenowe polegały między innymi na rozpoznawaniu zwierząt i roślin żyjących w dolinie rzeki Świder, badaniu czystość rzeki, mierzeniu wysokości drzew czy też rysowaniu nadświdrzańskiej przyrody.
Zwieńczeniem warsztatów było rozdanie nagród za zajęte miejsca w konkursie "Bioróżnorodność Rezerwatu Świder". Wśród laureatów znalazła się również uczennica naszej szkoły - Zosia Adamowicz z klasy 3a, która zajęła pierwsze miejsce w kategorii "Zdjęcie Gatunku".

Zosi gratulujemy sukcesu a uczniom klas: 2b i 3a dziękujemy za czynny udział
w warsztatach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!