ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

4.09.2017 R.

MSZA ŚWIĘTA O GODZ. 8.00
PARAFIA MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY, UL. LASKOWA 38

 

UROCZYSTOŚĆ W SZKOLE NA SALI GIMNASTYCZNEJ O GODZ. 9.00

Zakończenie roku szkolnego 2016 / 2017
W piątek 23 czerwca na sali gimnastycznej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Dla zebranych uczniów, nauczycieli, gości i rodziców program pożegnania ze szkołą odegrały klasy III pod hasłem „To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku.” Były wesołe scenki z życia klasy, piosenki, wspomnienia, prezenty i pamiątki. Pani Dyrektor pogratulowała trzecioklasistom oraz wyróżniła najlepszych. Z bardzo miłą wiadomością wystąpiła Pani Wiceprezydent Otwocka, oznajmiając, że nasza uczennica Zosia Adamowicz 21 czerwca otrzymała nagrodę Prezydenta za za wybitne wyniki w nauce, pracy społecznej, zaangażowanie na rzecz środowiska, rozwijanie zainteresowań oraz wygrane w konkursach tematycznych. Gratulujemy i dziękujemy.

 

 

Życzymy Wam udanego wypoczynku,dużo słońca, niezapomnianych wrażeń i uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły. Pamiętajcie, by zachowywać się bezpiecznie i nie wyłączać myślenia.

 

TE NUMERY TRZEBA WPISAĆ DO TELEFONU:

alarmowe: 112 lub 997, 998, 999
• alarmowy nad wodą - 601 100 100, w górach - 601 100 300
• telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 lub 111.