Wyjazd na Warszawskie Targi Książki
18 maja klasa IIa po raz drugi odwiedziła Warszawskie Targi Książki zorganizowane na Stadionie Narodowym. Tym razem udało nam się zapisać na warsztaty prowadzone przez Michała Zawadkę, autora bestselerowej serii książek „Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone” Wspólnie z kilkuset innymi młodymi ludźmi przekonaliśmy się, jaką moc i znaczenie ma poczucie własnej wartości, poznawaliśmy sztukę wyznaczania i osiągania celów, dowiedzieliśmy się, jak zyskać minimum 50 godzin miesięcznie na realizację swoich marzeń. 


Prowadzący z pasją przekonywał nas, by nie podążać utartymi ścieżkami, a realizować siebie i nie bać się opinii innych. 1,5 godziny minęło niezauważalnie, bo oprócz ciekawej tematyki i atutów prowadzącego, dodawali nam energii bębniarze, z którymi wspólnie bawiliśmy się w przerwach.
Po spotkaniu mieliśmy trochę czasu na indywidualne zwiedzanie Targów i zakupy. Zachęcamy wszystkich do wybrania się na Targi. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.