WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU  - PSIE SERCE
14 maja w Szkole Podstawowej nr 3 w Otwocku odbył się finał konkursu „Psie Serce”. Wrażliwość na potrzeby zwierząt, przyjmowanie odpowiedzialności za ich los oraz pomoc w utrzymaniu schroniska w Celestynowie - to najważniejsze cele, jakie przyświecały organizatorom.
Uczniowie szkół podstawowych powiatu otwockiego rywalizowali w 2 kategoriach: indywidualnej, polegającej na wykonaniu pracy plastycznej oraz grupowej, w ramach której przeprowadzono zbiórkę karmy dla psów.
W kategorii indywidualnej uczennica naszej szkoły – Julia Sędek z klasy IIIa otrzymała wyróżnienie. Natomiast w kategorii grupowej nasza szkoła uzbierała 157 kg karmy. Nasz wspólny wysiłek został nagrodzony. Zajęliśmy III miejsce w powiecie.
Zebraną karmę przekazano do schroniska w Celestynowie. Był to piękny prezent z okazji mijającej w tym roku 60 rocznicy jego utworzenia.
Wszystkim Ofiarodawcom gratulujemy i dziękujemy.