Festiwal Piosenki Międzynarodowej.
Jedni mówią , że „Muzyka łączy pokolenia….” inni ,że  „ Śpiewać każdy może….”,  a zatem i my spróbowaliśmy naszych sił na estradzie podczas Festiwalu Piosenki Międzynarodowej, który odbył się w naszej szkole z okazji pierwszego dnia wiosny

Celem festiwalu była wspólna zabawa i integracja społeczności szkolnej, od tych najmłodszych do tych najstarszych. Podczas wspólnego śpiewania nie zabrakło hitów w wykonaniu naszych uczniów. Było wesoło, zabawnie i wzruszająco.  Największy aplauz publiczności otrzymał Bartek Rostek z klasy 3a SP za wykonanie utworu  „Co mi Panie dasz”. Wszystko wskazuje na to, że pomysł festiwalu zagości u nas na dłużej stając się naszą szkolną  tradycją . Kto wie?

Dziękujemy bardzo za profesjonalne nagłośnienie festiwalu Pani Magdalenie i Krzysztofowi Barszcz.