Warsztaty plastyczne klas I i III SP

Świąteczne warsztaty w klasie 1a i 3a.

Na początku grudnia w klasie 1 a i 3 a zrobiło się rodzinnie i świątecznie. To wszystko za sprawą świątecznych warsztatów, na które zostali zaproszeni przez swoich wychowawców uczniowie i rodzice klas 1a i 3a. Podczas wspólnej pracy, wśród przyjemnej rodzinnej atmosfery, powstawały wspaniałe choinki, anioły, wieńce i bombki z przeznaczeniem na kiermasz bożonarodzeniowy, zaplanowany na 10 grudnia 2017 r . Dochód z kiermaszu po części został przeznaczony na pomoc charytatywną (adopcję serca prowadzoną przez szkolny wolontariat oraz na pomoc Teosiowi) część zebranych pieniędzy zostanie przeznaczona na potrzeby dzieci w obu klasach.

 

 

Wychowawcy klas 1a i 3a pragną serdecznie podziękować rodzicom i uczniom swoich klas za ogromne zaangażowanie w świąteczne przygotowania oraz niemal 100% frekwencję na warsztatach w obu klasach.