#sprzatamydlapolski
kliknij aby zobaczyć galerię zdjęć Klasa 7 z naszej szkoły jak zwykle włącza się w działania proekologiczne. 22 kwietnia, w Dniu Ziemi, wzięła udział w akcji sprzątania pobliskiego lasu i terenu wokół pomnika powstańców styczniowych. Uczniowie tej klasy razem ze swoimi wychowawczyniami  partycypując w tego typu wydarzeniu proekologicznym uważają, iż jest  to najwyższy przejaw odpowiedzialności obywatelskiej w kontekście dbania o otaczające nas środowisko i dają w ten sposób wspaniały przykład do naśladowania. Ponadto udział w III edycji akcji #SprzątamyDlaPolski niósł za sobą również wymierne korzyści. Poza osobistą satysfakcją i podniesieniem jakości okolicznych terenów zielonych, dla wszystkich grup  przewidziane zostały również certyfikaty potwierdzające udział w wydarzeniu. OTRZYMALIŚMY TAKI CERTYFKAT! BRAWO 7 KLASO!