Razem na Święta
kliknij aby zobaczyć galerię zdjęć Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki Razem Na Święta
W tym roku wspólnie ze środowiskiem lokalnym nasi wolontariusze zebrali żywność dla Polaków na Kresach. Mieliśmy okazję aktywnie zaangażować się w przygotowanie transportu na Ukrainę i Litwę pracując z harcerzami i wolontariuszami z pobliskich szkół. Paczka Na Kresy dotarła do potrzebujących.
Dziękujemy również kolejnym ofiarodawcom, którzy pomogli wolontariuszom z klasy 8a przygotować paczki świąteczne dla naszych uczniów oraz dzieci z domu dziecka w Otwocku. Dzieci bardzo ucieszyła kartka z życzeniami od uczniów szkoły.
W przedświąteczny czas nie zapomnieliśmy o seniorach. Delegacja wolontariuszy odwiedziła Dom Opieki w Świdrze przy ul. Kolorowej. Przekazaliśmy życzenia i słodkie upominki od całej naszej społeczności.
Klasa 3a również włączyła się do akcji Razem Na Święta i przygotowała kartki z życzeniami dla mieszkańców Mlądza.
Szkolny Klub Wolontariatu dziękuje wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie przedświątecznej pomocy.