Małgorzata Janina Berwid "Ciotka Książkula" w naszej szkole

13 listopada b.r. gościliśmy w naszych progach niezwykłego gościa, animatorkę kultury, propagatorkę czytania oraz Kawalera Orderu Uśmiechu Panią Małgorzatę Janinę Berwid zwaną „Ciotką Książkulą”.

Pani Małgorzata przez wiele lat pracowała przy produkcji programów telewizyjnych w TVP dla dzieci takich jak „Kulfon i Monika” , „Budzik” czy „Moliki książkowe” .
Obecnie prowadzi audycję zachęcającą najmłodszych do czytania w Radiu dla Ciebie.
Podczas niezwykłego spotkania Pani Małgorzata przeniosła uczniów klasy 1 a i 2a do magicznego świata książek zachęcając przy tym do czytania i sięgania po nowe propozycje wydawnicze.
Uczniowie obecni na spotkaniu mogli zadawać pytania poszukując odpowiedzi na nurtujące pytania, wzięli również udział w przygotowanym przez gościa w konkursie wiedzy o czytelnictwie. Najaktywniejsi otrzymali wspaniałe książkowe nagrody.
Bardzo dziękujemy pani Małgorzacie za cudowne, ciepłe pełne niesamowitych przeżyć spotkanie.