"Cudaki – zwierzaki" w klasie IIa

Tydzień nauki w klasie IIa na temat zasad zdrowego odżywiania pod hasłem „ Kuchenne tajemnice” zakończyliśmy ogłoszeniem konkursu rodzinnego na „ Cudaka – zwierzaka” wykonanego z owoców i warzyw.

Do konkursu zgłoszono 15 prac. Wszyscy uczniowie z naszej szkoły oddali głos poprzez głosowanie na pracę, która im się najbardziej podoba. Bardzo trudno było wybrać jedną pracę, gdyż wszystkie wzbudzały zachwyt, każda była inna, ciekawa, pomysłowa, oryginalna, niepowtarzalna. Wszystkie „Cudaki” otrzymały wiele głosów, a pierwsze miejsca różniły się 2-3 głosami. Ostatecznie wyniki konkursu to:

I miejsce „ Motyl” praca nr 5 - Adrian Mocarski

II miejsce „ Ptaki „ praca nr 2 - Julia Brzezińska

III miejsce „ Diabolina” praca nr 9 – Oliwia Skarżyńska

Gratulujemy dzieciom i rodzicom, a efekty wspólnej pracy możecie zobaczyć jeszcze raz w galerii zdjęć.