Klub Smakosza w klasie 1a

W nowym roku szkolnym kontynuujemy innowację pedagogiczną cieszącą się wśród uczniów klas młodszych ogromną popularnością.

Tym razem uczniowie najmłodszej klasy, czyli klasy pierwszej, wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem zostali zaproszeni na pierwsze spotkanie, podczas którego królowały zdrowe owoce różnego rodzaju. Najmłodsi pod okiem prowadzących samodzielnie przygotowywali przepyszne, kolorowe i zdrowe jesienne sałatki owocowe. Rodzice udali się w tym czasie na odpoczynek do sali obok gdzie czekał na nich słodki poczęstunek-niespodzianka.

W ”Strefie Zmęczonego Rodzica” mogli napić się aromatycznej herbaty lub kawy i w spokoju porozmawiać z innymi rodzicami w oczekiwaniu na swoje pociechy.

 

 

Pierwszaki pracowały ochoczo, radośnie i wytrwale i już wkrótce na stołach zagościły zdrowe pyszności. Największą atrakcją była zabawa w kelnerów, podczas której dzieci częstowały zgromadzonych gości własnoręcznie i samodzielnie przygotowaną sałatką. Czas upłynął nam w miłej rodzinnej atmosferze. Uczniowie klasy pierwszej czekają z niecierpliwością na kolejne spotkania w „Klubie Smakosza”.