Uroczystość Zakończenia roku szkolnego

Uroczystość Zakończenia roku szkolnego 2018/19 rozpoczęła się w naszej szkole o godzinie 10:00. Poprzedziła ją msza święta w kościele parafialnym w Mlądzu. Uroczystość obfitowała w ważne i wzruszające momenty. Na początku uczniowie klas III pożegnali jako ostatni rocznik gimnazjum mury naszej szkoły. Następnie Pani Dyrektor Agnieszka Deresińka- Oleszczuk poinformowała zebranych, że kończy swoją pracę na stanowisku dyrektora szkoły. Zebrani gorąco podziękowali Pani Dyrektor za 6 lat kierowania szkolą. Następnie społeczność szkolna z żalem i wzruszeniem pożegnała odchodzących nauczycieli Panią Małgorzatę Klimkowicz i Pana Macieja Przepiórkiewicza. Kolejny punkt uroczystości to wręczenie świadectw ukończenia szkoły, dyplomów, podziękowań i świadectw promocyjnych z wyróżnieniem. Następnie klasy udały się na ostatnie zajęcia z wychowawcami.

Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.