Internetowy kurs dla rodzicówBezpiecznie Tu i Tam

Rodzicu, jeśli zastanawiasz się, co robi Twoje dziecko w sieci, jak nauczyć je ostrożności i wspierać w rozwoju przy pomocy nowych mediów skorzystaj z krótkiego kursu internetowego: https://fundacja.orange.pl/kurs

W ramach kursu poznasz podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z internetu, dowiesz się jak pomóc dziecku unikać zagrożeń i jak reagować, gdy coś niepokojącego zdarzy się w sieci. Dzięki informacjom o tym, w jaki sposób i w jakim celu młodzi ludzie wykorzystują internet, lepiej poznasz i zrozumiesz świat online dzieci i młodzieży. Proponowany kurs jest realizowany przez Fundację Orange i Orange Polska. Więcej informacji o programie znajduje się na stronie: www.orange.pl/bezpieczenstwo . Projekty edukacyjne realizowane są w partnerstwie z Fundacją Dzieci Niczyje i NASK.