Mikołajki w klubie Mlądz
6 grudnia z okazji mikołajek na klasę Ia i IIIa czekała wielka niespodzianka w klubie Mlądz.
Po przyjściu na miejsce dzieci zostały zaproszone przez panią Iwonkę do sali widowiskowej, gdzie na dużym ekranie obejrzały film o Minionkach. Jak w prawdziwym kinie nie zabrakło popcornu przygotowanego przez mamę Amelki z klasy III i słodkości do pochrupania przyniesionych przez dzieci. Atmosfera zabawy i i uśmiechu towarzyszyła dzieciom od początku. Ale kulminacja radości nastąpiła, gdy pojawił się pan Daniel z pizzerii La Cresso z ośmioma mega dużymi pizzami dla dzieci. Apetyt dopisywał wszystkim, a po pysznej konsumpcji było dużo sił do wspólnej zabawy przy muzyce.

Na koniec były jeszcze prezenty od Mikołaja. Tyle radości jednego dnia. Dziękujemy św. Mikołaju!!! Dzieci wracały szczęśliwe i uśmiechnięte, a następnego dnia w szkole były kolejne mikołajki przygotowane przez naszych starszych kolegów ze słodkimi prezentami, świątecznymi zadaniami i konkursami, które bardzo podobały się dzieciom.

Bardzo dziękujemy św. Mikołajowi i wszystkim jego pomocnikom : Rodzicom, pani Iwonce, panu Danielowi, i starszym kolegom z naszej szkoły, bo wiemy, że” więcej radości jest w dawaniu, niż w braniu”. Dzieci nauczyły się, że zbliżające się święta, to czas obdarowywania innych uśmiechem, radością, miłym słowem i najdrobniejszym upominkiem wykonanym prosto z serca dla drugiej osoby. Życzymy wszystkim w tym świątecznym czasie wiele radości z obdarowywania i otrzymywania, a atmosfera uśmiechu, dobroci, wzajemnej pomocy i życzliwości niech towarzyszy nam przez cały rok. Zawsze….