Listy koloroweProjekt „Młodzi listy piszą” to innowacja pedagogiczna, o której pisaliśmy w ubiegłym miesiącu. Jak zapewne pamiętacie zaczęliśmy korespondować z uczniami wybranej szkoły w październiku. Pierwsze etapy mamy już za sobą: pozyskaliśmy szkołę do współpracy, ustaliśmy zakres, cele i harmonogram projektu. Czwartoklasiści i szóstoklasiści napisali już dwa z siedmiu zaplanowanych listów. Emocji było naprawdę wiele! Najpierw napisaliśmy pierwszą pulę listów z autocharakterystyką i niecierpliwie czekaliśmy na odpowiedzi, potem z wielką radością otwieraliśmy koperty i czytaliśmy piękne listy od kolegów i koleżanek z zaprzyjaźnionej szkoły. Listopadowa korespondencja gotowa i już szykujemy się na kolejną niespodziankę, którą jest własnoręcznie przygotowana kartka świąteczna z oryginalnymi życzeniami!