mt_galelry:OTWARCIE ŚCIEŻKI EDUKACYJNO – REKREACYJNEJ20 września 2017 r.
Dobiegła końca realizacja pierwszej części inwestycji, jakie planowane są na terenie naszej szkoły – budowa ścieżki ekologiczno - rekreacyjnej. 
Dziś o godzinie 12.00 otwarcia dokonali Prezydent Miasta Pan Zbigniew Szczepaniak, Wiceprezydent Pani Agnieszka Wilczek, Przewodniczący Rady Miasta Pan Jarosław Margielski oraz radny Witold Wachnicki. Ksiądz Proboszcz poświęcił miejsce.
Goście, w rozmowie z najmłodszymi uczniami naszej szkoły, zapewnili, że będą starać się uzupełniać plac zabaw o nowe sprzęty. Dzieci z kolei obiecały dbać o nie i korzystać bezpiecznie.
Ścieżka jest pomysłem nauczycieli i dyrekcji szkoły, została sfinansowana z budżetu miasta.

Plac zabaw oraz ścieżka edukacyjna są dostępne dla mieszkańców. Na terenie znajduje się wiata z miejscami do prowadzenia zajęć, stoły z planszami do gry w szachy,zegar słoneczny (sprawdzaliśmy, działa). Wkrótce w gablotach pojawią się plansze edukacyjne o tematyce przyrodniczo – geograficznej, których treść jest konsultowana ze specjalistami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.
Dalsza część inwestycji będzie realizowana w późniejszym terminie. Planowana jest budowa parkingów, siłowni na powietrzu, z drugiej strony - podjazdu do szkoły i boiska wielofunkcyjnego.